Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти виявили екс-співробітника СБУ біля будинку Шеремета в ніч перед вбивством

Чоловік кілька годин провів біля будинку журналіста.

В ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження, йдеться у розслідуванні журналістів OCCRP та Слідства.Інфо.

СБівець був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин – і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Чоловік приїхав на місце події на машині "Шкода Октавіа" сірого кольору, яка зареєстрована на іншу особу, Наталію Зарецьку.

Журналісти з'ясували, що чоловіка звуть Ігор Устименко. Він народився у Кременчуці, паспорт отримав у Криму, навчався у Вищому зенітному ракетному командному училищі у Полтаві, імовірним місцем проживання вказано Одесу. Станом на 2014 рік він був співробітником Служби безпеки України.

Сам Устименко підтвердив, що був біля будинку Шеремета у ніч перед його вбивством, але переконує, що виконував приватну роботу, жодним чином не пов'язану із вбивством журналіста. Свої зв'язки із СБУ він коментувати відмовився. СБУ також відмовилася надавати коментарі для фільму.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет був убитий в центрі Києва 20 липня 2016 року. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на днищі авто, за кермом якого був Шеремет. Наразі злочин залишається нерозкритим. У зв'язку з цим, в Human Rights Watch заявили про стурбованість відсутністю результатів у розслідуванні вбивства журналіста та обмеженням свободи ЗМІ в Україні.

У лютому правоохоронці звітували про хід розслідування вбивства Шеремета. Зокрема було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста зловмисники використали елементи протипіхотної міни МОН-50. Також слідство визначило пріоритетну версію злочину. Крім того, правоохоронці зауважили, що в ході слідства було допитано 1800 осіб, з яких понад 300 — безпосередні очевидці вибуху, мешканці будинків у районі вибуху.

Відео Слідчі шукають причетних до вбивства журналіста Павла Шеремета

Залиште свій коментар

Вибір редакції