Журналісти знайшли розкішні маєтки родини Турчинова та дорогоцінні землі під Києвом

У самого Турчинова лише одна квартира та машина.

Секретар РНБО Олександр Турчинов показав відносною скромну декларацію. У ній вказані банківські вклади і готівка в доларах, єдиний автомобіль і одна квартира. Проте, ЗМІ вирішили дослідити й майно його родичів.

Про це повідомляє Громадське.

Квартира секретаря РНБО розташована в елітному житловому комплексі "Альпійський", мешканцями якого є і родина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, і колишній глава СБУ Валентин Наливайченко.

ЖК «Альпійський», де знаходиться квартира Турчинова
Громадське

У Турчинових тут 382 квадратних метри. Записана квартира на дружину політика — Ганну.

Турчинов із дружиною Ганною
Громадське

У той же час теща Турчинова є власницею маєтку, що зведений у Білогородці — невеличкому селищі поблизу Києва. Зокрема, більш як 1000 кв.м будинку та майже півгектара землі навколо записані на тільки-но зареєстровану фірму "Екостильком", кінцевою власницею якої значиться Тамара Белиба – теща політика.

Тамара Белиба – теща Турчинова
Громадське

Зазначається, що по сусідству персональний заміський будинок з лісом навколо має її 23-х річний онук і син Олександра Турчинова — Кирило. Юний активіст молодіжного крила батькової партії "Народний фронт" отримав будинок і чималу земельну ділянку навколо на початку 2016-го у дарунок від іншої бабусі – матері самого секретаря РНБО — Валентини.

Кирило Турчинов та його маєток
Громадське

Звісно, маєтки тещі та дорослого і самостійного сина в декларації самого Олександра Турчинова не вказані. Секретар РНБО пояснює статки своїх родичів таким чином:

"До того як зайнятись політикою я займався системно наукою і займався системно бізнесом. Я — доктор економічних наук, професор і вважаю себе непоганим фахівцем у практичній економіці. Зокрема, в питаннях фінансового консалтингу. Було створено декілька підприємств, якими я керував, які консультували дуже поважних людей. Більше того, якщо взяти за останні 3 — 5 років декларації, то там задекларовано тільки на рахунках в українських банках коштів значно більше, ніж я показав в сумі, як на депозитному рахунку, так і в готівці", – каже Турчинов.

У той же час розкішний маєток тещі пояснює виключно її діловими якостями.

Після Революції Гідності активи родичів Турчинова суттєво збільшилися. Так, окрім розкішного маєтку у Білогородці, вже інша структура тещі - Тамари Белиби стала власником 6 000 квадратних метрів столичної нерухомості на проспекті Корольова.

Інша компанія Белиби володіє одразу трьома об'єктами нерухомості, площа кожного з яких більша за 200 квадратних метрів, у самісінькому центрі Києва – на вулиці Коновальця. А найбільше приміщення - на понад 600 квадратів тесть Олександра Турчинова облаштував під ресторан разом з бізнесменом Ігорем Тинним. 

Окрім цього, у Київській області в селі Лісники розташований будинок сестри дружини Олександра Турчинова Раїси Вишневської. У її власності,  окрім самого будинку, ще й півгектара землі.

Будинок сестри дружини Олександра Турчинова Раїси Вишневської
Громадське

Еколог Олексій Василюк додає: півгектара дуже дорогоцінної землі, яку, як і сусідні ділянки, планують у варварський спосіб забудувати, пустивши під корінь старовинні ліси.

А от секретар РНБО каже — перевірки ініціювала злочинна влада. А дорогоцінний ліс, за словами чиновника, починається поза межами ділянки сестри його дружини. 

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов тримає у банках 758 тисяч доларів і ще 735 тисяч доларів – готівкою. Про це зазначено в його електронній деклараціїСекретар РНБО та його дружина мають у власності лише одну машину – Toyota Highlander 2013 року випуску. Вони володіють квартирою у Києві площею 381 кв м, а також двома машиномісцями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: