Журналісти знайшли у скандального мера Ірпеня будівельний бізнес у Польщі

Журналісти знайшли у скандального мера Ірпеня будівельний бізнес у Польщі

За даними ЗМІ, Карплюк має бізнес У Польщі. / Фото: Володимир Карплюк

Факт наявності польського бізнесу Володимир Карплюк приховував.

Мер Ірпеня Володимир Карплюк, який за даними генпрокурора Юрія Луценеко, переховується у Польщі, має там будівельний бізнес. Про це дізналися журналісти програми "Схеми".

Як йдеться в публікації, у 2013 році лідер партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк і його заступник у політсилі Володимир Співак заснували фірму у Варшаві – Sarafan – зі статутним капіталом у 5 тисяч польських злотих (близько 30 000 гривень). Компанія займається будівництвом і ремонтами "під ключ", її офіс розташований у самому серці Варшави, біля метро Ратуш Арсенал.

"Як ми з'ясували – факт наявності польського бізнесу Володимир Карплюк приховував: ані частку в цьому бізнесі, ані будь-які надходження з-за кордону Карплюк не зазначав у жодній із своїх декларацій, починаючи з 2013-го", - йдеться у розслідуванні.

Фото: "Схеми"

Водночас серед засновників компанії Володимир Карплюк пробув до березня 2015 року. Нині єдиним власником компанії є саме Співак. Примітно, що цей же Володимир Співак нині володіє й українською компанією "Будрегіонінвест" – будівельною фірмою, яку раніше заснували дружини Карплюка і мера Бучі Федорука і з якою тісно пов'язана уся діяльність мера-втікача у Ірпені.

Як повідомлялося, в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою. Генпрокурор Луценко зазначив, що після того, як ГПУ після революції через суд повернула ці землі в держвласність, ділки почали її дерибанити по новому.

Своєю чергою, мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки - це помста, спровокована виграшом на виборах в Коцюбинському. Водночас глава ГПУ Юрій Луценко закликав Володимира Карплюка та Анатолія Федорука співпрацювати зі слідством.

Генпрокуратура взялася за скандальних очільників Бучі та Ірпеня

Генпрокуратура взялася за скандальних очільників Бучі та Ірпеня

Повʼязані теми:

Наступна публікація