Журналісти знайшли в Адміністрації президента кабінети Стеця та Кононенка

Крім того стало відомо, хто ходить до них в АП "на побачення". 

Міністр інформаційної політики Юрій Стець та депутат від БПП Сергій Березенко мають свої кабінети в Адміністрації президента. Про це йдеться у сюжеті програми "Схеми".

Журналісти програми виявили це, провівши у грудні 2015 року шість днів під стінами АП. Зокрема, на зустріч до Стеця в АП приходила депутат від БПП Ольга Червакова, а до Березенка – керівник авіазаводу імені Антонова Михайло Гвоздьов.

Журналісти "Схем" також виявили, що в Адміністрацію президента ходять багато різних людей – політичних соратників, противників, бізнесменів, представників уряду та інших. Зокрема, фракція БПП приходила туди проводити своє засідання за участі президента.

Також серед відвідувачів були помічені багато екс-регіоналів – депутат від "Волі народу" і газовий магнат Олександр Онищенко, депутат від "Відродження" Віталій Хомутиннік, екс-депутат Віталій Журавський, автор скандальної поправки до бюджету і депутат від "Волі народу" Андрій Деркач.

Крім того, в АП були помічені антикорупційний прокурор Назар Холодницький, міністр енергетики Володимир Демчишин, керівник "Нафтогазу" Андрій Коболєв та голова НКРЕ КП, екс-менеджер "Рошену" Дмитро Вовк.

Також журналісти зустріли під АП голову компанії Concorde Capital Ігоря Мазепу. Першого разу, побачивши журналістів, він заявив, що просто проходить повз. Другого разу сказав, що йде "на розмову". Автори передачі зазначили, що Мазепа є радником голови АП Бориса Ложкіна і, за деякими даними, має через нього вплив на кадрові призначення у країні.

До АП приходив також член Вищої ради юстиції Павло Гричківський, який відомий наявністю сумнівного бізнесу з суддею Артуром Ємельяненовим, який підозрюється у корупції.

Сама Адміністрація президента відмовилася на запити журналістів надати список людей, з якими зустрічається Порошенко. Сам президент раніше допустив, що цей список може містити секретні дані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: