Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їй інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків та підготовку терактів.

Під час засідання Регламентного комітету щодо справи Надії Савченко між депутаткою та генеральним прокурором Юрієм Луценком виникла сварка. Савченко заговорила про буцімто причетність очільника ГПУ до злочинів під час Євромайдану, що його розлютило.

"Не треба мене, Надю, лякати тим, щоб я пам’ятав про близькість смерті. Я перед нею був на 31 день голодування і я знаю, що це таке. Тільки я тоді скинув 23 кг і отримав 16 дірок у шлунку, а ти вийшла напомпована російською пропагандою: про зброю на Майдані, про гроші на Майдані", - звернувся Луценко до депутатки.

"Я була на Майдані і бачила твої злочини", - відповіла вона. "Жуйте гранату", - порадив їй генпрокурор, оскільки нардеп принесла фрукти на засідання.

"Я нагадаю вам історію, якщо ви хочете про хунту. 1934 рік. Австрія. 130 перевдягнених в австрійську форму фашистських спецназівців захоплюють урядовий квартал", - почав він. "Так, історик у нас генеральний прокурор. Може вам краще викладати?", - спитала Савченко.

Юрій Луценко представив подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та обрання...

Posted by Генеральна прокуратура України on Thursday, March 22, 2018

"… стріляють у прем’єр-міністра. Надамо допомогу тільки тоді, коли підпишеш про капітуляцію і приєднання до фашистської Німеччини. Він помирає від рани, але цього не робить. Через чотири роки Австрія стала частиною Рейху і почались небачені вбивства-звірства мільйонів людей. Далека ця історія для вашої освіти, Надю? Окей. Згадайте Крим. З чого він почався?", - сказав очільник ГПУ.

"Із того, що ви портфелі ділили", - парирувала нардепка.

"Із захоплення урядового кварталу. І відділились від України. Із цього почались смерті", - додав Луценко.

Савченко намагалася перевати Луценка. Він знову повторив фразу "Жуйте гранати". На що вона відповіла: "Може, метнути?"

ВідеоУ Мережі з'явився текст подання про притягнення до кримінальної відповідальності Савченко

Нардеп Антон Геращенко оприлюднив у соціальних мережах подання Генпрокуратури на 40 сторінок. Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Голосуватиме ВРУ вже завтра.

У Мережі з'явився текст подання про притягнення до кримінальної відповідальності Савченко

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією. 

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції