Зі "Слуги народу" виключили ще двох кандидатів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місце серед кандидатів втратили Ірина Панченко та Вадим Гутцайт.

Партія "Слуга народу" виключила зі свого списку ще двох кандидатів у народні депутати: юриста, випускницю Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
Ірину Панченко (№73) та президента Національної федерації фехтування України Гутцайта Вадима (№83).

Про це написали на сторінці "Слуги народу" Facebook.

Спочатку з'явилося повідомлення про виключення з партії юристки.

"Постпраймеріз ще не почались, а зміни у списку вже відбулися. Після додаткової перевірки Панченко Ірина Сергіївна, №73 вибула зі 100 претендентів до виборчого списку", - сказано у повідомленні.

Постпраймеріз ще не почались, а зміни у списку вже відбулися. Після додаткової перевірки Панченко Ірина Сергіївна, №73...

Опубліковано Партія "Слуга Народу" Середа, 12 червня 2019 р.

Кількома хвилинами пізніше прес-служба підтвердила вибування Дмитра Співака та повідомила, що команду покинув Вадим Гутцайт.

"Інформуємо про нові зміни у списку партії "Слуга Народу". Співак Дмитро Павлович №33 та Гутцайт Вадим Маркович № 81 вирішили не балотуватись на цих виборах та не будуть включені до остаточного списку партії", – йдеться в дописі.

Інформуємо про нові зміни у списку партії «Слуга Народу». Співак Дмитро Павлович №33 та Гутцайт Вадим Маркович № 81...

Опубліковано Партія "Слуга Народу" Середа, 12 червня 2019 р.

Нагадаємо, колишній депутат Одеської міськради та кандидат у списку партії "Слуга народу" під 33 номером Дмитро Співак заявив, що не буде балотуватися до парламенту. Про його можливі зв’язки із Медведчуком повідомляли активісти.

Відео"Слуга народу" оприлюднила першу сотню партійного списку

Партія чинного президента, яка нині лідирує в рейтингах, хоча формується просто на ходу, навіть свій з’їзд перенесла на день. Бо запропонувала всім охочим йти від неї по одномандатних округах - заявити про себе на сайті. І, як твердять у прес-службі "Слуги народу", охочих виявилось стільки, що не встигали опрацювати всі анкети.    

"Слуга народу" оприлюднила першу сотню партійного списку

Залиште свій коментар

Вибір редакції