Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Троє з 10 учасників засідання, які вважалися готовими до цього рішення, відмовилися брати участь у голосуванні. 

На закритому засіданні Конституційного суду щодо  Закону "Про очищення влади" була спроба провести попереднє голосування за скасування статей документу.

Про це повідомив у Facebook нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв.

"Троє з 10 учасників засідання, які вважалися готовими до цього рішення, відмовилися брати участь у голосуванні. Серед них і голова КСУ Баулін, який є одним з фігурантів кримінальної справи про надання Януковичу диктаторських повноважень. Жодного рішення не ухвалили", - заявив він.

"Суддя, який дає цю інформацію, сказав, що всі були знервованими та сварилися на нас. В приміщеннях навколо було багато охорони", - додав депутат.

Також він зазначив, що суддя Шаптала, яка підготувала проект рішення про скасування вимоги люстрації високопосадовців часів Януковича, дала інтерв'ю Судовоюридичній газеті, де заявила, що це лише робочий варіант, а рішення може бути іншим.

"Також вона повідомила, що судді хочуть звернутися до Генпрокуратури, щоб та розслідувала виток інформації", - заявив Соболєв.

Він закликав очільника ГПУ Юрія Луценка "оголосити цим тітушкам в мантіях підозри у цій самій справі про винесення завідомо неправосудного рішення, що змінило Конституцію в інтересах Януковича".

Нагадаємо, раніше нардеп Єгор Соболєв повідомив, що Конституційний суд планує скасувати люстрацію посадовців, які працювали на керівних посадах за часів екс-президента Віктора Януковича. За його словами, це є платою Опозиційному блоку за їхнє голосування минулого тижня за запропоновані Петром Порошенком поправки до Конституції у частині правосуддя.

Водночас керівник ГПУ Юрій Луценко заявив, що вважає неприпустимим скасування Закону "Про очищення влади". Він попередив про "початок кінця" для суддів, які ухвалять рішення про припинення люстрації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції