Зірки, коучі та психологи: на Хмельниччині запустили масштабний проєкт із протидії булінгу   Актуально

Зірки, коучі та психологи: на Хмельниччині запустили масштабний проєкт із протидії булінгу  

Фото: Жіночий рух "За майбутнє"

За статистикою, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу.

На Хмельниччині стартував великий соціальний проєкт СтопБулінг. Його ініціювала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк.

Про це повідомляється на сторінці Жіночого руху “За Майбутнє” у Facebook.

У межах ініціативи, 23 лютого було проведено круглий стіл, присвячений темі формування безпечного середовища в закладах освіти. В обговоренні взяли участь директори хмельницьких середніх навчальних закладів, представники поліції, служби у справах дітей та психологи. А 24 лютого у Хмельницькому уже відбувся перший тренінг із протидії булінгу для педагогів. 

"Ми не повинні стояти осторонь теми булінгу. Важливим та дієвим кроком у цьому є правове виховання як вагомий аспект будь-якої правової держави... Маємо спільно з батьками та педагогами брати активну участь як у навчальному, так і у виховному процесах, виховувати повагу дітей один до одного, до своїх рідних та вчителів", – заявила керівниця обласного осередку Жіночого руху "За Майбутнє Хмельниччини" Віолета Лабазюк.

Додатково організатори у квітні обіцяють організувати для учнів 5-9 класів відкриті майданчики для спілкування щодо протидії булінгу. У якості спікерів, окрім психологів та тренерів обіцяють залучати ще й українських зірок, зокрема — акторку популярного серед підлітків серіалу "Школа". 

За статистикою, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу. 24% дітей ставали жертвами цькування. А 44% школярів були спостерігачами булінгу, але ігнорували його, бо їм було страшно за себе.

Нагадаємо, у 2019 році в Україні набув чинності закон, згідно з яким булінг був визнаний адміністративним правопорушенням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація