"Злісний порушник". Російський суд відмовив синові Джемілєва в достроковому звільненні

Полозов повідомив, що захист оскаржить рішення суду.

В Астрахані Радянський районний суд відмовив в умовно-достроковому звільненні Хайсеру Джемілєву - сину депутата Верховної Ради, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва. Про це повідомляє ТАСС.

"Вивчивши матеріали справи, суд постановив відмовити у задоволенні клопотання захисту Джемілєва (про УДЗ - ред.)", - сказала суддя Наталія Попова.

Водночас адвокат засудженого Микола Полозов повідомив, що захист оскаржить рішення суду.

"Рішення суду про відмову в УДЗ прогнозувалося, ілюзій ніхто не має. Ми оскаржимо це рішення суду в Астраханському обласному суді. Крім того, я думаю, що навесні ми подамо наглядову скаргу на вирок у цілому на апеляційне визначення", - сказав він.

Адміністрація колонії надала негативну характеристику Джемілєву, вказавши, зокрема, що засуджений є злісним порушником. Полозов в Twitter зазначив, що його підзахисний нібито звернувся на "ти" до співробітника, спав на підлозі камери в денний час і не прибрав місце прогулянки.

Полозов додав, що захист очікує звільнення Джемільова в листопаді, коли закінчується термін його ув'язнення, але все ж має намір подати в серпні повторне клопотання про УДЗ.

Нагадаємо, 10 червня 2014 року Хайсера Джемілєва засудили до п'яти років ув'язнення в колонії загального режиму за ненавмисне вбивство, розкрадання і зберігання зброї. Присяжні визнали Джемілєва-молодшого винним. 2 вересня Верховний суд РФ пом'якшив вирок на півтора року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: