"Злість бере". Супрун розкритикувала українців, готових виїхати за кордон у разі перемоги на виборах небажаного кандидита

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільниця МОЗу закликала виважено обирати майбутнього президента України.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун обурилася на українців, які збираються виїхати з країни через результати виборів.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо Х виграє вибори — я емігрую з країни". Коли я читаю подібну реакцію на ті чи інші соціологічні опитування або політичні прогнози, мене завжди бере злість. Коли у 1940-ві мої бабусі та дідусі емігрували з України, вони тікали від розстрілів чи у кращому випадку заслання в Сибір. Цьому передувала тривала боротьба за Українську Самостійну Соборну Державу проти найстрашніших імперій 20 століття. Боротьба, в якій загинули сотні тисяч чудових людей", - наголосила вона.

За словами Супрун, можливість народитися в державі Україна, вирости тут, боротися за її свободу з підтримкою усієї міжнародної спільноти було мрією предків.

"Мільйони українців все життя працювали, боролися й вмирали за те, щоб це стало можливим. І ми все одно знаходимо собі причини бути песимістами, опускати руки та скиглити. У кожного є право на вільне пересування і право на еміграцію в тому числі. Проблема в тому, що забагато українців ментально тікають з країни, фізично залишаючись тут, і не борються за свої мрії", - зазначила вона.

На думку очільниці МОЗу, українці, які не довіряють один одному, вірять у месій, живуть горизонтом планування в декілька місяців, постійно сваряться щодо того "хто?", а не "для чого?" чи "як?", чекають швидких глобальних змін, мріють про краще життя за кордоном є ідеальними для Кремля, адже таку Україну значно легше підкорити.

"Такі українці не будуть ефективно боротися зі злом, відстоювати свою свободу, боротись за амбітні проекти й ставати дійсно незалежними. Таким українцям легко буде нав’язати, що їхнє майбутнє залежить завжди від когось іншого, а не від них самих. Їх легко змусити вагатись у будь-яких довгострокових планах чи великих мріях у власній країні. Їх легко змусити постійно чекати (марнувати час). Країна, в якій все залежить від однієї особи/посади, може бути лише країною рабів. Країна вільних людей, які будують ефективні інституції, вміють довіряти одне одному та об’єднуватись, дотримуються правил та воюють за справедливість - не може бути зруйнована навіть найпесимістичнішими результатами будь-яких голосувань", - додала вона.

Водночас Супрун запевнила, що якщо перестати сумніватись в самих собі, українцям вдасться зробити великі зміни.

"Будь ласка, не живіть так, наче політики вирішують усе, бо це ілюзія. Але пам’ятайте, що політики в державах з населенням, а не громадянами, вирішують дуже багато. Обов’язково виважено приймайте рішення, за кого проголосуєте 31 березня, працюйте зі своїм оточенням, переконуйте своїх друзів та родичів, пам‘ятайте ціну, яку ми платимо щодня, щоби мати справжнє право вибору. Поводьтесь так, ніби саме на вас максимально велика частка відповідальності за майбутнє України. Бо будувати кращу країну - це щоденна праця, а не сезонна історія з прив'язкою до політичних циклів", - резюмувала вона.

“Якщо Х виграє вибори — я емігрую з країни” Коли я читаю подібну реакцію на ті чи інші соціологічні опитування або...

Опубликовано Уляна Супрун Пятница, 22 марта 2019 г.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Згідно з результатами нового опитування, проведеного центром SOCIS, трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції