"Злочинів Кремля не приховати!": Порошенко прокоментував результати розслідування отруєння Скрипалів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України вважає, що росіянам час зупинитися.

Російський агресор продемонстрував, що для нього людське життя нічого не варте, а міжнародні кордони не зупиняють злочинних намірів. Так президент України Петро Порошенко прокоментував висновки експертів ОЗХЗ щодо застосування отрути "Новачок" у британському Еймсбері.

"Список жертв Кремля шокує. Це десятки українських політичних в’язнів в російських тюрмах, сотні загиблих внаслідок збиття Росією рейсу МН17, тисячі загиблих на Донбасі та мільйони наших співгромадян, викинуті зі своїх домівок російськими агресорами", - заявив глава держави.

ВідеоВ Організації із заборони хімічної зброї засвідчили отруєння "Новачком" у Еймсбері

Саме ця речовина, переконані експерти та британська влада, підкосила двох британців у червні. Жінку отрута занапастила, чоловіку вдалося вижити. До того, ще у березні в Солсбері "Новачок" ледь не вбив Сергія Скрипаля та його доньку.

В Організації із заборони хімічної зброї засвідчили отруєння "Новачком" у Еймсбері

На його думку, РФ має змінити свою політику. "Українська авантюра дорого коштує Кремлю, постійно збільшуючи ціну агресії. І так буде з усіма іншими гібридними атаками Москви, як і щодо сьогоднішніх триваючих бомбардувань в Сирії. Кремль має зрозуміти, що його цинічна політика розкрита, і прийшов час відмовитися від агресії, витрачання сил на недолугі спростування і змінити свою поведінку", - наголосив президент.

Водночас Порошенко звернувся до західних держав із нагадуванням про необхідність збереження тиску на Кремль. "Не умиротворенням та фліртуванням з Москвою, а посиленням санкцій та єдністю і солідарністю зможемо зупинити кремлівську отруту та не допустити її подальшого розповзання і нових жертв", - зауважив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції