ЗМІ дізналися, де живе, чим займається і ким працює старша донька Путіна

"Сталінка" з охороною, монографія про низькорослість і розкішний відпочинок: як живе старша донька Путіна.

Старша дочка російського президента Володимира Путіна любить кататися на мегаяхті, фільм "Матриця" та дружить з синами дипломатів.

Про життя Марії Фаассен, старшої дочки російського президента розповідає The New Times.

Де живе дочка президента

У Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США, розташований семиповерховий будинок, який побудований в 1934 році за індивідуальним проектом архітектора Леонтовича. До війни у "сталінці" проживали керівні працівники Раднаркому РСФРР і члени Товариства старих більшовиків, майже повністю розстріляного Сталіним. На їх місце вселилися родичі перших осіб, відомі радянські полководці, вчені і професура МДУ. Чотири роки тому проїзд до елітного будинку несподівано закрили шлагбаумом, в під'їзді посадили охорону і під час продажу квартир ріелтори стали вказувати, що "в'їзд — суворо за перепустками, будинок охороняється МВС і спецназом з американського посольства".

За словами мешканців, суворий пропускний режим запровадили після появи молодої блондинки, яка пересувається на джипі з "мигалкою" і в оточенні охоронців: дата народження блондинки повністю збігається з даними старшої дочки президента РФ Володимира Путіна Марії. Сек'юріті в цивільному шанобливо звертаються до невисокої молодої особи "Марія Володимирівна".

Навчання в МДУ

До того як стати Воронцовою, колишня студентка МДУ користувалася документами ще на чотири прізвища.

На офіційному сайті МДУ зазначено, що з 2006 по 2011 рік на факультеті фундаментальної медицини дійсно навчалася студентка Марія Володимирівна Воронцова, а її колишні однокурсники виклали в Інтернеті десятки фотографій, зроблених в аудиторіях і на студентських вечірках. Одна з колишніх студенток розповіла, що "спочатку про Машу говорили, що вона дочка секретного конструктора ракет. Потім почалися чутки, що вона - дочка якогось багатого генерала".

Судячи з фотографій в Інтернеті, "генеральська дочка" і справді веде життя вельми забезпеченої леді: багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Наприклад, на мегаяхті класу люкс Aria в компанії подруг студентка Маша зробила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію та Іспанію. Згідно з даними з морського реєстру, яхта побудована в 1998 році в Сан-Лоренцо, а в 2011 році відреставрована: 4 каюти для 9 гостей, приписана до італійського порту Сорренто, прокат разом з екіпажем коштує від € 35 до 45 тис. на тиждень (€ 8170 — на добу).

На інших викладених в мережу фотографіях та ж блондинка танцює на костюмованому карнавалі в пивному барі в місті Маастрихт. А в Японії Марія, яку супроводжував перекладач з Голландії, брала уроки японської писемності та танців.

Наукова діяльність доньки Путіна

Марія Володимирівна Воронцова закінчила МДУ у 2011 році з червоним дипломом.

Тема диплома: "Зростові та метаболічні ефекти рекомбінантного гормону росту під час лікування у дітей з ідіопатичною низькорослістю". Науковим керівником студентки М. В. Воронцової був академік Іван Іванович Дедов. Далі — аспірантура Ендокринологічного наукового центру МОЗ РФ, який очолює все той же Дедов. За збігом обставин і в житті академіка почалися справжні чудеса: на безальтернативній основі Івана Івановича обрали президентом РАМН. А Тетяна Голікова, тоді глава Міністерства охорони здоров'я (нині очолює Рахункову палату), розпорядилася прискорити будівництво Інституту дитячої ендокринології, де була аспіранткою Воронцова: на радість хворим діткам і їх батькам будівництво почалася не в 2013 році, як планувалося, а в 2011-у. За три з половиною роки в прискореному темпі побудували два нові будівлі загальною площею 40 тис. кв. м, лабораторії, поліклініки, конференц-зал, пансіонат для іногородніх пацієнтів, автономний енергоблок, підземну парковку і міні-телестудію. При будівництві застосовувалися сучасні зарубіжні технології і обладнання.

Поки йшло будівництво інституту, Воронцова почала друкуватися в журналі "Проблеми ендокринології", де головним редактором працює все той же академік Дедов. У 2012 році Марія Воронцова разом зі старшим науковим співробітником ЕНЦ Марією Панкратовою опублікувала статтю "Молекулярно-генетичні дослідження при ідіопатичній низькорослості".

ВідеоДонька Путіна очолить дороговартісний російський проект

Сім'я Фаассен

ЗМІ вже писали, що старша дочка президента заміжня за голландським бізнесменом Йорритом Йоостом Фаассеном і носить його прізвище. У Москву Фаассен, який у 2004 році закінчив університет в Голландії і захистив диплом в області будівельного бізнесу, приїхав 15 квітня 2006 року "з метою працевлаштування у ВАТ "Газпром" — писав він в одному офіційному документі. У ВАТ "Газпром" він і почав працювати з 2007 року на посаді "директора з розвитку бізнесу", — писав Фаассен.

До цього часу він вже був знайомий із Марією Путіною: ймовірно, цим і пояснюється його працевлаштування в "Газпром". Останнє з відомих місць роботи Йоррита Фаассена — заступник голови ради директорів консалтингової компанії "МЕФ Аудит".

Цікаво, що вперше широка громадськість дізналася про людину на прізвище Фаассен 14 листопада 2010 року, коли на Рубльово-Успенському шосе у Москві його жорстоко побили охоронці банкіра Матвія Урина.

ВідеоДонька Путіна разом з чоловіком Кирилом Шамаловим володіють майже трьома мільярдами доларів

Інтернет пам'ятає всі

У житті дочки президента, судячи з викладених до Мережі відео, відбулися важливі події: вона народила доньку і стала кандидатом медичних наук Марією Фаассен. Крім того, у співавторстві зі старшим науковим співробітником Ендокринологічного наукового центру Марією Панкратовою Марія Володимирівна опублікувала монографію "Ідіопатична низькорослість", яка вийшла в німецькому видавничому домі Lambert Academic Publishing. У грудні 2014 року на конференції "Медицина і якість 2014" Марія презентувала наукову роботу "Досвід Німеччини в організації ендокринологічної допомоги дітям". Крім виховання дочки і роботи в ЕНЦ, Фаассен активно бере участь у благодійному проекті "Альфа-Ендо".

Проект фінансується "Альфа-Груп" і спільно з Фондом підтримки та розвитку філантропії "КАФ" допомагає дітям з захворюваннями ендокринної системи.

Ще вона читає лекції у студентському клубі МДУ "Майбутній лікар", причому студентам під час виступу не дозволяють знімати її на телефон.

Якщо вірити Інтернету, у Марії Воронцової-Фаассен широке і різноманітне коло знайомих. Серед контактів ще аспірантки Воронцової - чимало голландців, німців, італійський кухар з Швейцарії, театрал з Японії, режисер з України, викладачі та бізнесмени з Канади, Англії та Швеції, сини німецького дипломата, які вчилися в Deutsche Schule Moskau при посольстві Німеччини (вказані як "друзі по школі"); один з братів зараз працює продюсером дуже відомої російської співачки та організовує гастролі диск-жокеїв з Європи. Серед місць особливого відпочинку друзів Марії Володимирівни — зимовий курорт в австрійському Бадгастайне, відомий, як "альпійський Монте-Карло".

Що стосується інтересів Марії Володимирівни, то вона прихильниця фільмів "Матриця", "Дюна", "Шоколад", англійської телепередачі "Маленька Британія", а в переліку улюблених письменників — Герман Гессе, Олдос Хакслі і "Мемуари гейші" Артура Голдена.

Нагадаємо, згідно з розслідуванням агенції Reuters, 29-річна друга дочка Путіна Катерина живе під вигаданим прізвищем Тихонова. Нещодавно вона вийшла заміж за Кирила Шамалова, сина давнього друга Путіна, співвласника банку "Росія". Особистість дочки Путіна підтвердив голова правління Газпромбанку Акімов, який знає її з дитинства.

Після виходу публікації Акімов заявив, що не говорив агентству Reuters про те, що керівник "Иннопрактики" Катерина Тихонова є дочкою президента Росії Володимира Путіна.

"Таких заяв пан Акімов не робив. Акімов був дуже здивований, що журналісти такого солідного видання допустили не просто спотворення сказаного, а пряму підтасовування", — йдеться в повідомленні прес-служби банку.

У банку зазначили, що дійсно співпрацюють з проектом "Иннопрактика", яким керує Тихонова, однак ні Акімов, ні інші співробітники Газпромбанку, не володіють інформацією про її родинні зв'язки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: