ЗМІ дізналися, коли відбудеться суд щодо екстрадиції Маркова з Італії

Дата публікації
Перегляди
477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЗМІ дізналися, коли відбудеться суд щодо екстрадиції Маркова з Італії

Суд розгляне питання екстрадиції Маркова.

Наразі український екс-нардеп перебуває у в'язниці Сан-Ремо.

Затриманий в середу в Сан-Ремо (Італія) екс-народний депутат України Ігор Марков постане перед Апеляційним судом Генуї, який розгляне питання його екстрадиції, повідомляє місцеве видання "Sanremo News".

У повідомленні не вказується, коли відбудеться суд, але, за даними низки інших ЗМІ, він відбудеться в п'ятницю, 14 серпня.

За даними "Sanremo News", Марков був затриманий співробітниками італійської поліції за міжнародним ордером на арешт ввечері в середу біля казино готелю "Париж", де зустрівся з двома російськими бізнесменами. З ними політик планував далі податися в Монте-Карло (Монако).

У повідомленні наголошується, що під час затримання він намагався оскаржити свій арешт, як колишній парламентарій, однак, незважаючи на це, все ж був заарештований.

Інтерпол зірвав відпочинок Ігоря Маркова у Сан-Ремо

Інтерпол зірвав відпочинок Ігоря Маркова у Сан-Ремо

Затримання відбувалося в умовах суворої секретності. Як наголошується в повідомленні, політик був без охоронців і під час затримання не чинив ніякого опору. Російські бізнесмени були затримані разом з Марковим, проте потім були звільнені.

Наразі, за даними видання, Марков перебуває у в'язниці Сан-Ремо. "Слухання екстрадиції відбудеться перед Апеляційним судом Генуї, ймовірно, завтра", - йдеться в повідомленні, опублікованому в четвер.

Як уже повідомлялося, ГПУ готує екстрадицію затриманого Маркова. Документи по справі повинні бути відправлені в правоохоронні органи країни, де утримується екс-депутат. Тим часом італійська поліція знайшла у затриманого Маркова два паспорти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація