ЗМІ назвали точну дату телефонної розмови лідерів "нормандської четвірки"

Також повідомляють, що Порошенко покладає надії на спецпредставника США Курта Волкера.

Чергова телефонна розмова лідерів "нормандської четвірки", до якої належать президенти України, Росії, Франції та канцлер Німеччини, попередньо призначена на 24 липня.

Про це повідомляє DT.UA із посиланням на джерела в МЗС.

Видання повідомляє, що президент Петро Порошенко пов'язує надії на прогрес у Мінському процесі з нещодавно призначеним спецпредставником США по Україні Куртом Волкером.

"На Банковій сподіваються, що Уолкер буде займати більш жорстку позицію, ніж його попередниця Вікторія Нулланд, що він виявиться меншим конформістом щодо ініціатив Суркова, і що він здатний знайти больові точки, що змушують Москву піти на великі поступки в ході реалізації Мінського процесу", – йдеться в статті Сергія Рахманіна, який і розкрив дату телефонних переговорів.

ВідеоСполучені Штати призначили спеціального посланця в українських питаннях

Автор зазначає, що Волкер має намір найближчим часом відвідати Москву, щоб уточнити переговорні позиції росіян в Мінському процесі і протягом найближчих двох місяців сформулювати пакет конкретних пропозицій, здатних вивести переговори з глухого кута.

Нагадаємо, 9 липня президент Порошенко анонсував розмову лідерів "нормандської четвірки" телефоном у липні. А напередодні глава МЗС України Павло Клімкін зазначив, що розмова може відбутися після 23 липня.

Між іншим, 7 липня держсекретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником щодо України. В його обовязки входить координація всіх зусиль Держдепартаменту, спрямовані на врегулювання конфлікту, що виник внаслідок вторгнення Росії до Криму, а потім і до східної України.

Залиште свій коментар