Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ оприлюднили копію договору Зеленського з американськими лобістами

Раніше у штабі кандидата спростовували подібну співпрацю.

Видання "Новое время" оприлюднило копію договору кандидата у президенти Володимира Зеленського з американською лобістською компанією Signal Group Consulting.

У документі йдеться про те, що компанія співпрацює з партією "Слуга народу" Зеленського через американця Маркуса Коена.

Цей документ також є на сайті Міністрества юстиції США.

Раніше Радіо Свобода оприлюднило розслідування, в якому йшлося, що кандидат у президенти Володимир Зеленський найняв лобістську фірму Signal Group Consulting з Вашингтону, аби покращити свій міжнародний імідж та організувати зустрічі членів своєї команди з чиновниками в США.

За даними джерел Радіо Свобода, в передвиборчому штабі Зеленського, компанія Signal Group організовувала зустрічі для голови штабу і лідера партії "Слуга народу" Івана Баканова та економічного радника Олега Дубини.

Згодом у команді Зеленського спростовували це. Там заявили, що не залучали жодних лобістських компаній або агентств для організації візиту їхнього представника у США – зокрема Signal Group. Також там сказали, що Олег Дубин – не член команди Зеленського.

Пост команди Зеленського про Signal Group
Команда Зеленського

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції