ЗМІ РФ повідомили деталі майбутньої зустрічі спецпредставника США по Україні Волкера з Сурковим

За попередніми даними, російська сторона збирається роз'яснити, які пункти Мінських угод не виконує Київ.

Спецпредставник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер та помічник президента Росії Владислав Сурков зустрінуться, щоб обговорити українське питання, в другій половині серпня.

Про це з посиланням на власні дипломатичні джерела, близькі до адміністрації Путіна, пишуть "Известия".

"Досягнуто домовленості про майбутню зустріч між Волкером і Сурковим щодо України. Вона відбудеться в Москві до кінця серпня. Швидше за все, в останні два тижні", - повідомило джерело.

За словами співрозмовника видання, сторони обговорюватимуть питання врегулювання ситуації на Донбасі і недопущення ескалації конфлікту, зокрема, однією з головних тем стане дотримання Мінських угод Україною і "ДНР" і "ЛНР".

"У центрі переговорів будуть Мінські угоди і їхнє виконання. Зараз йде підготовка до зустрічі. Москва надасть факти, що вказують на те, що Київ не виконує домовленості, і розтлумачить зобов'язання України за Мінськими угодами", - уточнило джерело.

Нагадаємо, Держсекретар США Тіллерсон 7 липня призначив колишнього посла США в НАТО Волкера спеціальним представником, який курирує ведення переговорів щодо ситуації в Україні.

ВідеоСполучені Штати призначили спеціального посланця в українських питаннях

23-24 липня Волкер побував в Україні, зокрема, відвідав Авдіївку і Краматорськ, де заявив, що на Донбасі не заморожений конфлікт, а "гаряча війна".

Залиште свій коментар