ЗМІ Росії про штурм Банкової: бандерівці били "Беркут", а "карлик" Качинський лазив Майданом

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЗМІ Росії про штурм Банкової: бандерівці били "Беркут", а "карлик" Качинський лазив Майданом

Російські ЗМІ переконані, що ЄС шантажує Київ. / Фото: УНІАН

Російські ЗМІ по-своєму побачили бійку на Банковій і 300-тисячний Євромайдан.

На вулиці Банковій біля Адміністрації президента України озброєні бандерівці побили палицями і розібраними лавками, а ЄС продовжує шантажувати Україну. Так останні події в Києві бачать російські ЗМІ.

"Достатньо тільки подивитися відео, яке чомусь не показують європейські телеканали: молодики виламують стовп і починають з розгону таранити ряди "беркутівців". Натурально б'ють спеціально принесеними палицями, розбирають лавки і луплять дошками міліцію, закидають вибуховими пакетами, труять газом", - пише російська "Комсомольская правда".

В іншій статті видання пише, що в бійці на Банковій брали участь самі лише "бандерівці зі Львова".

"Хтось в камуфляжі, а хтось вже й з кийком. Ці будуть битися наполегливо, до крові, на радість телеоператорам", - пише видання.

У свою чергу "Известия" описують події під Адміністрацією президента України по іншому. Видання зазначає, що бійка почалася тоді, "коли на голови полетіли шматки виколупаної з тротуарів плитки і в хід пішли заздалегідь принесені арматури".

"Перші кілька хвилин два натовпи просто стояли один навпроти одного, і ті, хто прийшов з Євромайдану і з міської ради вмовляли солдатів перейти на бік революціонерів. На погони бійцям прив'язували стрічки кольорів національного прапора, ліпили на їх бронежилети наклейки: "Я тут не за гроші". Солдати мовчки терпіли", -зазначає видання.

Коли проти "Беркута поїхав бульдозер - пишуть "Известия" - на його шляху стає частина тих, хто намагався прорватися до адміністрації.

"Хлопці, ви здуріли? Ви вб'єте таких же хлопців як ви – рядових курсантів. Вони тут ні до чого. Вбийте Януковича, вбийте генералів, нікого не шкода. Але вільну Україну ми будуємо і для цих юнаків теж", - кричить чоловік перед бульдозером.

"Известия" також пишуть, що врешті решт Банкова "залилася слізьми" через сльозогінний газ.

Віталій Кличко "зі сльозами на очах" від газу закликав "заплаканих" демонстрантів повернутися на Майдан Незалежності.

В цей же час "Российская газета" зосередилася на появі польських політиків на Євромайдані. На думку видання, Польща досі ставиться до українців як пан до васала і хоче відновити такий порядок в ЄС. Саме тому, пише газета, угоду про асоціацію з боку ЄС "писали поляки".

"Коли "карлик" Ярослав Качинський, який забрехався в себе на батьківщині, "повзає" по Майдану з лідерами опозиції і обіцяє підтримку Варшави демонстрантам, які нападали на урядові будівлі в Києві, то що це, як не акт агресії проти України", - пише "Російська газета".

Видання зазначає, що Брюссель продовжує "шантажувати" Київ, намагаючись змусити його підписати угоду про асоціацію.

У свою чергу "Комсомольская правда" додає, що в цьому році "можна було б святкувати 650 років євроінтеграції України.

"В 1363 році великий князь Литовський Ольгеред Гедимінович захопив Київ і приєднав його до своєї держави", - йдеться в статті видання.

Як резюме, автор статті жирним шрифтом виділив: "Поляки і литовці розмріялись про нових холопів – українців". Нагадаємо, що Західна преса дивується з мовчанки української влади і твердить про розкол України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація