Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ розкрили перші подробиці рішення ЄС про призупинення безвізу для третіх країн

Проект рішення знову має схвалити комітет Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ. 

У середу за результатами чергового раунду переговорів між Радою ЄС, Європарламентом та Єврокомісією був ухвалений проект законодавчої резолюції про новий механізм призупинення безвізових режимів з усіма третіми країнами, від чого залежить рішення про скасування візових вимог для громадян України.

Про це Укрінформу повідомили у Раді ЄС.

Далі, за процедурою, проект рішення знову має схвалити комітет Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ.

Його засідання відбудеться у четвер, 8 грудня. Після цього резолюція буде винесена на пленарне голосування законодавчого органу ЄС.

Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко озвучив обнадійливі новини із Брюселю за результатами його контактів із лідерами ЄС щодо компромісу безвізу для України.

"Компроміс щодо механізму призупинення безвізу знайдено. Тепер слово за Радою ЄС на рівні послів та Європарламентом. Тримаю питання під особливою увагою", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 21-24 листопада у Брюсселі відбувся саміт Україна-Євросоюз, на який українські політики покладали великі надії у питанні отримання конкретної дати рішення щодо безвізового режиму для українців. Україна наразі виконала усі вимоги Плану дій щодо лібералізації візового режиму - принаймні це засвідчили Єврокомісія та посли ЄС. Проте процедура почала пробуксовувати перед двома останніми інстанціями, які мають погодити рішення. Це Європарламент та Рада ЄС.  

Відео У Брюсселі продовжать обговорення механізму призупинення безвізового режиму

Залиште свій коментар

Вибір редакції