ЗМІ викрили заступника Манафорта у зв'язках з російською розвідкою

Килимник працював у команді Манафорта, коли той був радником Януковича.

Заступник колишнього голови виборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа і радника екс-президента України Віктора Януковича Пола Манафорта Костянтин Килимник міг бути пов'язаним з російською розвідкою.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на The Financial Times.

Килимник – громадянин Росії, військовий лінгвіст. Люди, які з ним працювали, стверджують, що у команді Манафорта знали, що той був пов'язаний із російською військовою розвідкою.

Килимника взяли в команду екс-радника Януковича перекладачем під час роботи з Ринатом Ахметовим за "чудову англійську". Поступово йому довірили більше обов'язків. Будучи ключовим помічником Манафорта, Килимник мав рідкісний доступ до найвищих фігур – "від Януковича до мільярдерів-олігархів і високопоставлених західних дипломатів".

Financial Times пише, що Костянтин Килимник народився в Україні у 1970 році, а військову службу проходив у Росії. Після звільнення з армії він працював у Міжнародному республіканському інституті у Москві, неурядовій організації зі США. В інституті кажуть, що взяли Килимника на роботу за чудову англійську. Там знали, що свої знання мови він отримав у військовій розвідці, однак не надавали цьому особливого значення. Разом із тим, в інституті підозрювали, що Килимник міг займатися діяльністю, не пов'язаною з посадовими обов'язками.

Видання зазначає, що десять років потому Килимник став працювати в команді Пола Манафорта, коли той був радником Януковича. Там теж дехто підозрював, що він доповідає у Москву, однак не надавали цьому значення.

Манафорт і Килимник досі перебувають у тісному зв'язку, і хоча у Манафорта наполягають, що його відставка з посади голови штабу Дональда Трампа не пов'язана з його діяльністю в Україні, інформовані джерела стверджують, що це відіграло свою роль.

"Це дуже серйозна проблема, якщо врахувати, що офіцер російської розвідки міг перебувати в одному ступені знайомства від кандидата у президенти Дональда Трампа" - сказало джерело.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Головний менеджер кандидата в президенти США Дональда Трампа, Пол Манафорт, від сьогодні офіційно безробітний. Про його усунення говорили в Вашингтоні ще від початку тижня, але тільки сьогодні відставку Манафорта, колишнього радника Януковича, прийняв його нинішній шеф, Дональд Трамп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: