"Змінив замки, викинув речі у вікно". Що Саакашвілі сказав про позбавлення громадянства України

Політик зі США запевняє, що повернеться на українську територію. 

Екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі влаштував відео-прес-конференцію щодо позбавлення його громадянства України.

Під час розмови  політик припустив, що український президент Петро Порошенко міг позбавити його громадянства через те, що бачить в ньому сильного суперника.

"Усі все розуміють, усі ці розмови, що Саакашвілі не мав підтримки - якщо я не мав підтримки, то чому в мене забрали громадянство, коли мене фізично не було в Києві? Те, що зробив Порошенко - це означає, що він визнав в мені сильного суперника", - наводить його цитату "Українська правда".

Також екс-глава Одеської ОДА наголосив, що український лідер знав про його переслідування у Грузії, коли давав йому український паспорт.

"Коли мені надавали громадянство, він прекрасно знав про всі аспекти. Ми з ним свого часу все обговорювали", - зазначив колишній очільник області.

За його словами, справа, через яку його і позбавили громадянства,  стосується придбання вінка на похорони колишнього президента Чехії Вацлава Гавела.

"Сказали, що є нові якісь справи. Так, є, що Вацлаву Гавелу ми надсилали вінок ціною 500 євро. Ось це нове звинувачення", - пояснив політик.

Саакашвілі стверджує, що його позбавили громадянства, поки його не було в Україні, і фактично, Порошенко "змінив замки та викинув речі у вікно". Також політик стверджує, що нібито не має жодних амбіцій і не потребує високих посад.

"Я не хочу бути президентом чи кимось іншим, мені не потрібні посади. Я ідеальна кандидатура, щоб підтримати об'єднання - у мене амбіція змінити політичний клас", - сказав він.

Колишній очільник облдержадміністрації наголошує, що не збирається отримувати громадянство інших держав і має туристичну та робочу візу США, на підставі яких і перебуває у Сполучених Штатах.  Саакашвілі каже, що планує повернутися до України публічно і не користуватиметься захистом жодної країни.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко Саакашвілі позбавив громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Про це повідомили в Адміністрації президента.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися законного права повернутися в Україну. 

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

 

  

Залиште свій коментар