"Знайшли джерело самореалізації". Медведєв побачив "користь" санкцій Заходу проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр-міністр Росії вважає, що обмеження підуть на користь економіці Росії.

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медвєдєв впевнений, що Росія знайшла "джерело власного розвитку" в санкціях, введених Заходом.

Про це повідомляє РБК, посилаючись на слова прем'єра.

Медведєв переконує, що санкції позитивно вплинули на конкурентоспроможність Росії у сфері промисловості і високих технологій, адже вітчизняними довелося замінювати імпортні продукти.

"В цих обмеженнях ми і знайшли джерело самореалізації, джерело нашого власного розвитку. Тому що коли нам сказали: не будемо поставляти вам це і це, - ми сказали: добре, якщо ви нам не будете поставляти такого роду техніку або технології, ми зайнялися цим самі. І в результаті цього ми почали розвивати імпортозаміщення, у нас виникли цілком конкурентоспроможні напрями в промисловості, у високих технологіях", - сказав він.

Приклад позитивного впливу санкцій Медведєв вважає ситуацію у сфері сільського господарства.

"Введення ось цих санкцій - а ми ввели потім відповідні заходи щодо Сполучених штатів, Європейського союзу - призвели до того, що наше сільське господарство почало розвиватися просто ударними темпами. Ми тепер є найбільшим виробником пшениці та зернових, поставляємо її фактично в будь-які регіони, де це необхідно", - додав він.

Нагадаємо, що до 6 листопада США мають визначитися, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії. Другий етап санкцій може бути оголошений через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері. Вперше у цій справі санкції були запровадженні наприкінці літа й передбачали часткове припинення зовнішньої допомоги Росії, заборону на продаж зброї та товарів оборонного призначення. Та от тоді американці не наважилися обмежити співпрацю з росіянами у космічній сфері. 

ВідеоСША вирішують, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії

Другий етап санкцій може бути оголошений через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у британському місті Солсбері. Вперше по цій справі санкції були запровадженні наприкінці літа й передбачали часткове припинення зовнішньої допомоги Росії, заборону на продаж зброї та товарів оборонного призначення.

США вирішують, чи запроваджувати нові економічні обмеження проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції