Зняття недоторканості: Луценко пообіцяв повторне подання на нардепів

Генпрокурор обурений деякими рішеннями парламенту.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко обурений рішенням українського парламенту, який не зняв недоторканість із двох нардепів.

Про це Громадське інформує у Twitter.

"Подання по депутатах, щодо яких парламент не дав згоди на зняття недоторканності будуть подані повторно", - заявив Луценко.

Фотогалерея Дим від фаєрів та бій в бочки: активісти закликають зняти недоторканість із нардепів під ВР (19 фото)

ВідеоВР не набрала голосів, аби позбавити недоторканності нардепів Дейдея та Лозового

Як відомо, до регламентного комітету ВРУ надійшло 6 подань щодо зняття депутатської недоторканості з нардепів Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Михайла Добкіна, Андрія Лозового, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Комітет визнав подання щодо Дейдея, Довгого та Лозового "недостатньо обґрунтованими", але направив їх голові Ради Андрію Парубію, який має вирішити, чи ставити це на голосування. 

Верховна Рада не позбавила недоторканості нардепів Дейдея та Лозового

Як відомо, нардеп Борислав Розенблат разом із колегою Максимом Поляковим фігурує у "бурштиновій справі", Михайла Добкіна підозрюють у причетності до шахрайства із землею в ХарковіЛозовому закидають несплату податків на суму понад 1,8 млн гривень, Дейдея також звинувачують у незаконному збагаченні. Довгий тим часом фігурує у справі щодо 45 гектарів землі на заповідному Жуковому острові.

 

Залиште свій коментар