Зняття заборони на продаж землі в Україні. Парламент розглянув майже пів тисячі правок до законопроєкту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розглянути залишилось понад 3,5 тисяч правок.

Верховна рада України впродовж всього засідання 18 лютого займалася розглядом правок до законопроєкту про зняття мораторію на продаж сільськогозподарських земель. Нардепи зупинилися на 483 пропозиції з понад 4-х тисяч.

Розгляд наступних правок до проєкту Закону ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” (№2178-10) народні депутати продовжать наступного дня, 19 лютого. 

Зазначимо, 6 лютого парламент почав розгляд у другому читанні законопроєкту, що відкриє ринок землі.

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Плейлист 24 відео Про ринок землі

Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Документ чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року.

Про ринок землі

Залиште свій коментар

Вибір редакції