Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зробити "enter". Зеленський розповів про місце України в ЄС і пожартував про Brexit

Президент зазначив, що низка країн також бачать України поруч із собою в Євросоюзі.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна бачить своє майбутнє в Європейському союзі і важливим є майбутнє ставлення до неї інших країн.

Про це він заявив під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, відповідаючи на запитання, яким Україна бачить своє майбутнє в ЄС.  

"Дуже проста відповідь. По-перше, ми бачимо своє майбутнє в Європейському союзі. Що має зробити Європейський союз для України? Просто взяти Україну в Європейський союз. Це дуже складні речі, хоча, мені здається, дуже прості рішення", - сказав президент України.

За його словами, подібне прагнення не одностороннє і низка європейських країн також бачать Україну поруч із собою.

Місце України в ЄС Зеленський назвав "філософським питанням" і поміркував, яке буде ставлення та статус України в Євросоюзі. Він сподівається, що воно буде як до "сильного та потужного гравця", і інші країни не дивитимуться на Україну "зверху вниз".

"Зараз дуже зручний момент. Якщо одна велика країна зробила "exit", може для України настав час зробити "enter"?", - пожартував президент.

Нагадаємо, шосте засідання Ради асоціації Україна-ЄС відбудеться в Брюсселі 28 січня 2020. На засіданні сторони обговорять подальший план виконання Угоди про асоціацію. Українська сторона має намір поглиблювати співпрацю з ЄС, особливо з питань цифрової економіки, енергетики, юстиції, митниці та внутрішніх справ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції