Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зустріч "нормандської четвірки" в Мюнхені остаточно зірвалася

Речниця МЗС України пояснила, що шансів на проведення бесіди вже немає.

Зустрічі міністрів закордонних справ у форматі "нормандської четвірки" в Мюнхені в суботу не відбудеться. Про це заявила секретар Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, повідомляє УНІАН.

 "Імовірність того, що ця зустріч відбудеться, дорівнює нулю", - визнала вона. За даними ЗМІ, причиною стала відсутність вільного часу в російської делегації.

Як повідомлялося, ця зустріч мала відбутися в п’ятницю, проте керівник МЗС Німеччини терміново вилетів до Туреччини у зв’язку з важливою для дипломатів ФРН тамтешньою подією – виходом на волю арештованого журналіста. Міністр не встиг повернутися до обумовленого часу початку зустрічі, тому її проведення відклали на суботу. Керівник вітчизняного МЗС Павло Клімкін назвав проблему суто технічною та виловив сподівання, що розмова відбудеться вже найближчим часом.

ВідеоЗустріч "нормандської четвірки" в Мюнхені зірвалася в останню хвилину

Обмін полоненими та звільнення українських політичних в'язнів у Росії мали обговорювати міністри. Однак, зустріч зірвалася в останню хвилину. Замість цього, глава МЗС України Павло Клімкін та його російський колега зустрілися віч-на-віч. На форум також вже прибув Президент України, який виступив з невеликою промовою до учасників першого дня безпекового форуму.

Зустріч "нормандської четвірки" в Мюнхені зірвалася в останню хвилину

Залиште свій коментар

Вибір редакції