Зустріч Зеленського і Трампа може відбутися в Нью-Йорку вже незабаром – Тейлор

Зустріч Зеленського і Трампа може відбутися в Нью-Йорку вже незабаром – Тейлор

Фото: Associated Press

Зеленський відвідає США для участі в Генасамблеї ООН.

Президенти України і США Володимир Зеленський і Дональд Трамп можуть зустрітися в Нью-Йорку між 23 та 26 вересня. Точна  дата поки що не визначена.

Про це повідомив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, передає Інтерфакс-Україна.

"Я думаю, що це буде в період з 23 і 26 вересня в Нью-Йорку", - сказав він. За словами Тейлора, зараз відбувається узгодження графіків обох лідерів.

Водночас щодо візиту Зеленського в Вашингтон посол зазначив, що дату зустрічі Зеленського з Трампом там ще не визначена.

"Але щодо Нью-Йорка ми дуже близькі (в організації зустрічі - Ред.)", — пояснив дипломат.

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко вже підтвердив, що президент Зеленський відвідає США 23 вересня для участі в Генасамблеї ООН.

Нагадаємо, 1 вересня президент України Володимир Зеленський взяв участь у двосторонній зустрічі з віцепрезидентом США Майком Пенсом. Зустріч відбувалася під час заходів з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни у Варшаві. Пенс ще раз підтвердив, що США підтримують українців, особливо в питаннях територіальної цілісності, й зазначив, що стосунки між країнами зараз найбільш міцні.

Майк Пенс після зустрічі з Зеленським заявив, що США чекають можливості обговорити з Україною співпрацю в області енергетики і економіки.

США може надати Україні військову допомогу вже наступного року

США може надати Україні військову допомогу вже наступного року
Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація