Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звернення президента та пошук судді Чауса. Рада розпочинає свою роботу після літніх канікул

Одним із ключових питань засідання буде дозвіл на притягнення судді Чауса до відповідальності.

У вівторок, 6 вересня, Верховна Рада Україна розпочинає свою роботу після літніх канікул. Перше засідання 5-ї сесії почнеться зі звернення Петра Порошенка. Про це йдеться в сюжеті ТСН Ранок.

Після звернення президента, народні обранці візьмуться за суддю Миколу Чауса. Одним із ключових питань засідання буде дозвіл на притягнення судді до відповідальності.

"Точно треба давати згоду на його арешт, навіть якщо його не знайде бюро. Я знаю. що вони за ним дивилися, але ясно, що така робота не може бути безкінечною без рішення суду. Якщо вони його не знайдуть, тоді надання згоди на його арешт дозволить оголосити його у міждержавний розшук чи де там судді-хабарники у нас переховуються?", - зазначив заступник голови франції партії "Самопоміч" Єгор Соболєв.

Нагадаємо, скандальний суддя Микола Чаус не з'явився на роботі після відпустки. Звинувачуваний у хабарництві служитель Феміди досі залишається на свободі, хоча минулого тижня суд наклав арешт на квартиру та авто судді Дніпровського району, котрому загрожує ув'язнення строком від 8 до 12 років.

Відео У перший робочий день депутати розглядатимуть справу судді Чауса

Залиште свій коментар

Вибір редакції