Звільнений перший заступник Пивоварського залишиться його радником

У Мініфраструктури на посаді першого заступника міністра Шульмейстер відповідав за забезпечення реалізації держполітики.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський 11 січня 2016 року підписав наказ про звільнення Володимира Шульмейстера з посади свого першого заступника.

Як повідомила прес-служба міністерства, підставою для звільнення стало розпорядження Кабінету Міністрів № 1423-р від 30 грудня 2015 року, яким Володимир Шульмейстер. звільнений за власним бажанням.

"У той же час з 12 січня Володимир Шульмейстер продовжить роботу в Міністерстві інфраструктури радником міністра на громадських засадах", - повідомили в Мінінфраструктури.

Як повідомлялося, про рішення міністра інфраструктури Андрія Пивоварського піти з посади і повернутися в бізнес стало відомо 11 грудня 2015 року. Питання його відставки розгляне Верховна Рада.

Тоді ж Володимир Шульмейстер повідомив, що вже написав заяву про відставку, а заступник міністра Володимир Омелян повідомив, що подасть заяву про звільнення, як тільки буде призначений новий глава відомства. Володимир Шульмейстер, до призначення першим заступником міністра інфраструктури, зокрема, керував рядом проектів в Нідерландах, працював в англійському Fortis Bank, обіймав посаду фінансового директора, згодом - гендиректора групи компаній "Фокстрот".

У Мініфраструктури на посаді першого заступника міністра Володимир Шульмейстер відповідав за забезпечення реалізації державної політики, організацію роботи і контролю у сферах авіаційного, автомобільного, міського транспорту та дорожнього господарства; за реалізацію державної політики у сфері безпеки на транспорті; забезпечував здійснення функцій управління майном в галузі транспорту і дорожнього господарства.

Нагадаємо, що раніше Пивоварський заявив, що не бачить себе у політиці

Міністр додав, що згодом планує покинути українську політику і повернутися назад у бізнес.

"Міністри не на все життя. Я не бачу себе в політиці. У мене трошки інший кар'єрний шлях. Я прийшов туди, де я зараз є, трохи іншим шляхом. Чесно кажучи, в великій політиці я себе не бачу", - розговорився Пивоварський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: