Звільнений політв'язень з "групи Сенцова" Афанасьєв прокоментував "переговори Савченко"

Дата публікації
Перегляди
5924
Звільнений політв'язень з "групи Сенцова" Афанасьєв прокоментував "переговори Савченко"

УНІАН

Канадська діаспора вирішила блокувати та ігнорувати її приїзд — повідомив він.

Активіст громадянського спротиву російській окупації Криму та колишній політв'язень з обвинувачених у справі так званих "терористів групи Сенцова" Геннадій Афанасьєв прокоментував зустріч наредпа, колишньої полонянки Кремля, Надії Савченко з ватажками "ЛДНР".

"Безперестанно пишуть в приватні повідомлення прохання про власний коментар щодо неї. Чи треба? Гидко... Як це все шкодить справі! Діаспори відмовляються боротися за політв'язнів..." — написав Афанасьєв на своїй сторінці у Facebook.

При цьому він додав: "Чеські активісти, наприклад, кажуть: "Якщо наступну таку звільнимо, то вона до нас на танку приїде!" Польські активісти кажуть: "А чому б їй не пройти через поліграф, щоб ми повірили. Не хочемо звільняти проекти Кремля та завербованих ФСБ агентів". Канадська діаспора вирішила блокувати та ігнорувати її приїзд..."

Савченко визнала, що зустрічалася з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР"

Савченко визнала, що зустрічалася з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР"

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася.

Своєю чергою, головний "ЛНРівець" Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник "ДНР" Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

"Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів", — сказав він.

У "Батьківщині" переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими. 

Пізніше Савченко підтвердила перемовини з ватажками терористів. Вона заявила, що не побачила "чорта" у Захарченку та Плотницькому.