Звільнення в Кабміні: сьогодні парламент може підтримати відставку трьох міністрів

Звільнення в Кабміні: сьогодні парламент може підтримати відставку трьох міністрів

Фото: УНІАН

Два міністри написали заяву на звільнення, один - ні.

Верховна Рада вже сьогодні, 18 травня, може проголосувати за відставку трьох міністрів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 18 травня.

Двоє урядовців написали заяви власноруч - це міністр інфраструктури Владислав Криклій та керівник Міністерства економіки Ігор Петрашко.

Натомість крісло під очільником Міністерства охорони здоров'я захиталось після подання до парламенту прем'єра Дениса Шмигаля. Він просить депутатів звільнити Максима Степанова. КерівникуМОЗ закидають провал вакцинації від коронавірусу.

Своєю чергою, сам Степанов дав зрозуміти, що залишати посаду не налаштований. Через соцмережі поширив відеозвернення, в якому уточнив: заяву про звільнення не писав, а намагання відправити його у відставку назвав "підкилимною боротьбою противників реформ у медичній галузі".

Як повідомлялося, 13 травня міністри економіки Ігор Петрашко та інфраструктури Владислав Криклій написали заяви на звільнення. Фракція "Слуги народу" проведе нове засідання, початок якого призначено на 19:00 понеділка, 17 травня. Основною темою повинні стати кадрові питання. 

Крім того, у п'ятницю, 14 травня, речниця голови ВРУ Ольга Туній у Facebook повідомила, що до Верховної Ради України таки надійшло подання прем’єр-міністра України про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація