"Звільнився через зміну курсу щодо України". Оточення Суркова заявило, що він більше не помічник Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Замість Суркова вже начебто призначили іншого відповідального за "український напрямок".

Російський політолог, директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков заявив, що помічник президента РФ Владислав Сурков покинув державну службу.

Про це 25 січня він написав в Telegram-каналі.

"У зв'язку зі зміною курсу на українському напрямі В. Сурков пішов з державної служби", - йдеться в повідомленні.

Політолог також додав, що про подальші плани і причини відходу сам Сурков повідомить пізніше.

Сурков відповідав за український напрям. Тепер згідно з даними головного редактора "Ехо Москвы" Олексія Венедиктова, в адміністрації президента РФ цим займеться колишній віцепрем'єр Дмитро Козак. 

Владислав Сурков від 2013 року займався вирішенням питань щодо співробітництва з країнами СНД, Абхазією і Південною Осетією і курував псевдореспубліки "Л/ДНР".

Нагадаємо, раніше міністр внутріншіх справ України Арсен Аваков розповів, що під час перемовин "нормандської четвірки" 9 грудня представники Кремля поводилися емоційно та некомпетентно. Зокрема, за його словами, помічник президента РФ Владислав Сурков "кричав та кидав папери на стіл". Сам Сурков пізніше назвав ці слова "фантазіями п'яного Авакова".

Відео Чи змінять мінські домовленості і чи можливий компроміс з РФ: хронологія "нормандських перемовин"

Чи став мир на Донбасі після "нормандських перемовин" ближче, єдиної думки в українців немає й досі. Зокрема й тому, що добре відомо, як може ігнорувати будь-які угоди очільник Кремля. До того ж підписів під жодним із документів за підсумками зустрічі ніхто з її учасників не ставив. Так твердить представник України в мінських переговорах Олексій Резніков.  

Чи змінять мінські домовленості і чи можливий компроміс з РФ: хронологія "нормандських перемовин"

Залиште свій коментар

Вибір редакції