Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Звинувачення в скоєнні тяжкого злочину немає": адвокат керівника ОАСК прокоментував оголошену підозру

Юрист переконує, що його клієнту нічого не загрожує.

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк отримав підозру, в якій не йдеться про скоєння тяжкого злочину. Про це заявив адвокат судді Михайло Ілляшов.

"Ніякого звинувачення в скоєнні тяжкого злочину немає", - сказав він. Юрист також додав, що "на сьогоднішній день немає питання про запобіжний захід". На запитання про можливе оскарження підозри адвокат чіткої відповіді не дав і пообіцяв вивчити ситуацію.

Ілляшов також вважає неможливим використання проти Вовка плівок розмов суддів ОАСК, які були оприлюднені раніше. "Будь-які дані негласних слідчих розшукових дій становлять державну таємницю і їх розголошення допустиме тільки після проходження певної процедури. Якщо ця процедура не пройдена, то навіть за умови, що якісь плівки існують, вони одразу втрачають силу доказу в кримінальному провадженні. Тому те, що їх оприлюднили, свідчить, що їх ніхто і не збирався використовувати в кримінальному провадженні. А це означає, що все це змонтовано. Логіка підказує", - пояснив своє бачення адвокат.

ВідеоГолову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка викликали до ГПУ

Для допиту і вручення підозр. Вовк заявив, що прийде вчасно і з адвокатами. Справа стосується ймовірного втручання у діяльність Кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя. Слідчі вважають, що його метою було уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання.    

Голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка викликали до ГПУ

26 липня співробітники НАБУ разом із Генпрокуратурою провели обшук в Окружному адмінсуді столиці. За інформацією пресслужби НАБУ, обшуки відбувалися в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями Окружного суду. 

Слідство вважає, що голова та деякі судді ОАСК організували винесення завідомо неправосудних судових рішень та втрутились у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Мета цих дій - уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання, встановленого законом для служителів Феміди. 

Керівництву Окружного адмінсуду та його суддям підготовлені підозри за фактами втручання в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів і організації ухвалення заздалегідь неправосудних рішень.

В управлінні спецрозслідувань ГПУ повідомили про факт впливу керівництва Окружного адміністративного суду на рішення Конституційного суду, ВККС, Вищої ради правосуддя, які єдині у судовій гілці можуть притягувати до дисциплінарної відповідальності, а також на Державне бюро розслідувань, тиснучи на слідство, щоб викликати на допити.

Щодо тиску на КС, слідчі припускають, що це спричинило скасування закону про незаконне збагачення і визнання незаконною люстрації.

Нагадаємо, раніше у липні журналісти викрили Окружний адмінсуд Києва в обході системи авторозподілу резонансних справ. Окружний суд відомий скандальними рішеннями, які неоднозначно сприймаються у суспільстві. З останніх таких - це скасування перейменування проспектів Бандери і Шухевича, призупинення перейменування УПЦ МПскасування націоналізації "ПриватБанку".

Фотогалерея Мільйонні розкраданні в оборонці: у Кабміні, ДФС, "Спецтехноекспорті" і прикордонній службі проводять обшуки (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції