"Зворотній відлік до незворотних змін". Порошенко запустив таймер до початку безвізу з ЄС

У церемонії взяв участь голова представництва ЄС в Україні.

Сьогодні, 10 червня, президент України Петро Порошенко урочисто запустив 12-годинний таймер, який символічно відліковує час до початку дії безвізового режиму з Євросоюзом.

"I'm Ukrainian and I love freedom (Я українець – і я люблю свободу). Це саме те, що відчуває сьогодні кожен українець. Нарешті це трапилось, до цього дня ми йшли дуже, дуже довго, і довго на нього чекали", - сказав президент.

Голова держави наголосив, що цей день всі українці наблизили "коли вийшли на Майдан і створили Революцію Гідності", а також "створили потужну армію та захистили свою землю, волю та демократію від російської агресії".

"Ми здійснили та імплементували план візової лібералізації, а пан посол (Євросоюзу) може підтвердити, що там було майже півтораста пунктів, над якими треба було дуже щільно працювати", - зауважив президент.

 

кнопка безвізу
Порошенко запустив таймер безвізу

"Зараз ми запускаємо зворотній відлік. Зворотній відлік до незворотних змін. Це вже буде остаточне "прощавай" Російській імперії. І слова Back in USSR ми чутимемо лише у пісні "Бітлз"", - сказав Порошенко.

Також президент запевнив, що вірить у тому, що Україна буде і в НАТО, і в ЄС.

"Слава Європі і Слава Україні!", - сказав голова держави перед тим, як разом з головою представництва ЄС в Україні Хюґом Мінгареллі натиснути символічну кнопку.

Все про останні години до безвізу та про перший досвід спрощених поїздок, які почнуться вже 11 червня, у текстовому онлайні: Україна з безвізом: читайте і дивіться головне про старт довгоочікуваної події

Залиште свій коментар