Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зюганов і Жириновський вимагають від Держдуми визнати "незалежність" донбаських псевдореспублік

Зюганов заявив, що "ЦРУшники і бандерівці" підпалили нову війну біля кордонів "Новоросії" після того, як розгромили Югославію.

Депутати Державної думи Росії вже заявляють, що хочуть, аби Росія офіційно визнала створення незаконних терористичних псевдореспублік "ДНР" і "ЛНР" та їхню "незалежність".

Таку ідею, зокрема, підтримують лідери Компартії Росії Геннадій Зюганов, ЛДПР Володимир Жириновський і "Справедливої Росії" Сергій Миронов. Про це пише "Дождь".

"Не дамо в образу "Новоросію", і ми хочемо визнати Донецьку і Луганську "республіки", - заявив сьогодні Зюганов на концерті присвяченому Дню народної єдності.

На думку Зюганова, "ЦРУшники і бандерівці" підпалили нову війну біля кордонів "Новоросії" після того, як розгромили Югославію.

Зазначимо, проти Зюганов та Жириновського (як і проти ватажків донбаських бойовиків) в Україні відкриті кримінальні справи. Їм загрожує до десяти років в'язниці. А ось "ДНР" і "ЛНР" в Україні визнані терористичними організаціями. Тобто, Росія може офіційно підтримати терористів.

ВідеоПорошенко запропонував скасувати закону про особливий статус Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції