Презервативи не за призначенням

Індійській владі не подобається нецільове використання презервативів, які безкоштовно розповсюджуються серед населення.

Влада Індії борються з нецільовим використовуванням презервативів, які безкоштовно розподіляються серед населення в рамках програм по контролю народжуваності і для профілактики Віл-інфекції.

За даними неурядових організацій, більшість безкоштовних презервативів використовується, як водовідштовхувальний матеріал при зміцненні доріг і будівництві будинків в сільській місцевості. Нерідко дармові вироби з латексу стають сировиною у виробництві дитячих іграшок, часто їх просто покривають фарбою і продають як повітряні кульки.

Нестандартне застосування презервативам знайшли і в індійській армії. Як виявилося, з них виходять зручні чохли для автоматів, захищаючі зброю від пилу і вогкості.

В цілому, за даними експертів, «за призначенням» в Індії використовуються лише близько чверті з 1,5 мільярдів сплачених урядом презервативів.

Тим часом, за останніми даними, чисельність населення Індії перевищила 1,2 мільярди чоловік, а число Віл-інфікованих в країні наближається до 5,7 мільйони.

Сексуальна освіта населення ускладнюється в Індії традиційними табу на публічне обговорення питань інтимного життя. Голова Національної організації по контролю ВІЛ/Сніду Сухата Рао закликав уряд якнайскоріше зробити активні кроки по зміні ситуації, що склалася. Як позитивний приклад пан Рао привів Таїланд, де агресивна пропаганда безпечного сексу за лічені роки привела до різкого зростання використовування презервативів і зниження темпів розповсюдження ВІЛ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: