Профілактика ВІЛ-СНІДу може призупинитися

Громадські організації, які займаються проблемами профілактики ВІЛ-СНІДу, з жовтня припиняють деякі свої проекти.

Громадські організації, які займаються проблемами профілактики ВІЛ-СНІДу у Львівській області, з жовтня припиняють деякі свої проекти, заявила керівник благодійного фонду „Усі разом” Галина Камінська. Вони скаржаться на відсутність підтримки з боку влади. 

Припиняється проект „Зменшення шкоди від ін’єкційного вживання наркотиків”, обмін шприців та дезинфікуючих засобів. І це попри те, що наркозалежні залишаються найбільшою групою ризику серед ВІЛ-інфікованих Львівщини, - наголошує Камінська. 

Але, як не парадоксально, влада міста та області, не хоче цього визнавати, обурюється керівник Фонду. За вісім років існування проекту організація так і не змогла отримати елементарне від влади - приміщення для обміну шприців. 

Ніхто не відстежує те, скільки отримує область грошей на профілактику СНІДу, скільки витрачає, немає конкретних програм, з конкретними кроками, скаржиться Камінська: „Ми не можемо працювати в таких умовах. У нас складається враження, що ми як експеримент: що буде, якщо нічого не робити”. 

Епідемія СНІДу не стабілізується, а розвивається, смертність ВІЛ-інфікованих в області зросла, бо нічого не робиться, вважає Камінська.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: