Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"120 мільйонів євро недостатньо". "Атлетіко" судитиметься через трансфер Грізманна в "Барселону"

У Мадриді наголошують, що каталонці мають заплатити 200 мільйонів.

В Іспанії назріває великий конфлікт між "Атлетіко" та "Барселоною". Після оголошення "синьо-гранатовими" про трансфер нападника Антуана Грізманна, мадридці виступили з офіційною заявою.

У ній йдеться про те, що вони збираються оскаржувати у суді цей трансфер.

Представник футболіста прибув до офісу професійної футбольної ліги і вніс 120 мільйонів євро відступних, які "Барселона" заплатила за гравця. В "Атлетіко" вважають, що ця сума є недостатньою.

грізманн
fcbarcelona.cat
Барселона вже оголосила про трансфер

"Антуан Грізманн в особі його адвоката з'явився в штаб-квартирі професійної футбольної ліги, щоб в односторонньому порядку розірвати договір з "Атлетіко" і внести суму в 120 мільйонів євро.

"Атлетіко" вважає, що внесена сума недостатня для виконання умов викупу контракту, оскільки очевидно, що угода гравця з "Барселоною" була досягнута ще до того, як відступні були знижені від 200 до 120 мільйонів євро. До зниження суми гравець також зробив заяву про відхід з клубу.

"Атлетіко" вважає, що розірвання контракту відбулося до кінця минулого сезону через події і дії футболіста, і тому вже розпочав процедуру захисту своїх прав та інтересів", - йдеться в заяві клубу.

Раніше "Атлетіко" обурився тим, що "Барселона" та Грізманн домовилися про трансфер у розпал сезону та відмовився відстроченні платежу за нього.

Футболіст влаштував бунт і не прибув не передсезонний збір команди. Через адвокатів він повідомив клуб, що викупить свій контракт і приєднається до "Барселони".

Залиште свій коментар

Вибір редакції