Перейти до змісту
18-річний футболіст загинув на війні в Нагірному Карабасі

18-річний футболіст загинув на війні в Нагірному Карабасі

Військовий конфлікт забрав життя зовсім юного гравця вірменського "Локомотива".

Бойові дії в Нагірному Карабасі забрали життя 18-річного футболіста єреванського "Локомотива" Еріка Саряна.

Про це повідомила пресслужба клубу другого за силою дивізіону Чемпіонату Вірменії

"Ерік героїчно загинув в запеклих боях на вірмено-азербайджанському кордоні. "Локомотив" розділяє важке горе і висловлює підтримку сім'ї та близьким Еріка Саряна. Ми переможемо", - йдеться у заяві єреванського клубу.

Варто зазначити, що це не перша втрата "Локомотива" в боях в Нагірному Карабасі. 8 жовтня клуб повідомив про загибель футболіста Давида Бабаяна.

Зазначимо, запеклі бої між арміями Азербайджану та Вірменії почалися у вересні. Азербайджанські війська йшли у наступ в Нагірному Карабасі з метою припинення вірменської окупації, як стверджують в Баку. Водночас в Єревані говорять, що метою Азербайджану є знищення вірменської нації. Єреван і Баку звинуватили один одного в ескалації конфлікту

У 1991 році Нагірний Карабах, більшу частину населення якого складали вірмени, "проголосив незалежність" від Азербайджану. Баку спробував повернути регіон силою, після чого спалахнула війна. У 1994 році Азербайджан, Вірменія і так звані самопроголошені "НКР" підписали протокол про перемир'я, проте бойові дії періодично поновлюються.

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан за підсумками багатогодинних переговорів у Москві домовилися про припинення вогню з 12:00 (11:00 за київським часом) 10 жовтня. Втім, в першу годину "перемир'я" країни обмінялися звинуваченнями в обстрілах міст і порушенні перемир'я.

Відео Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Новий виток конфлікту у Нагірному Карабасі - Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії. У Баку заявили: знищили ракетні установки, які нібито мали обстрілювати азербайджанську територію. За деякими даними, вони були розміщені у полі між селами Сотк и Азат - на кордоні між двома країнами. Вірменія факт обстрілу підтвердила, хоча те, що сама планувала атакувати Азербайджан, заперечує. Міністерства оборони обох країн погрожують новими атаками. Тоді як підтвердження удару по Вірменії може стати приводом для Росії втрутитися у конфлікт, оскільки обидві країни входять у спільний воєнний союз. Утім, поки Єреван за допомогою до нього не звертався.

Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин