37-річний футболіст відзначився прямим ударом з кутового в півфіналі Кубка Іспанії

Згадав молоді літа.

Неймовірний м'яч забив півзахисник іспанського "Бетіса" Хоакін у першій півфінальній грі національного кубка проти "Валенсії".

37-річний гравець "зелено-білих" завдав на 54 хвилині прямого удару з кутового точно по воротах "кажанів".

Головний арбітр через сейв голкіпера вирішив звернутися за допомогою до системи відеоповторів. Помічники судді, переглянувши епізод ще раз, дали команду зарахувати це взяття воріт. Як показує повтор, суддівська бригада вчинила правильно.

Зазначимо, що сама зустріч завершилася з рахунком 2:2. "Валенсія" програвала "Бетісу" 0:2, проте в останні 20 хвилин все ж зуміла вирвати нічию.

В іншому поєдинку 1/2 фіналу Кубка Іспанії "Барселона" не зуміла подужати на своєму полі мадридський "Реал".