5 м’ячів за 18 хвилин. "Манчестер Сіті" знищив "Вотфорд", Зінченко не потрапив до заявки

"Городяни" познущалися над аутсайдером.

"Манчестер Сіті" розгромив "Вотфорд" у домашньому матчі 6-го туру англійської Прем’єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 8:0.

П’ять м’ячів "городяни" забили за 18 хвилин, ще три додали у другому таймі. Відзначилися: Давид Сільва (1’), Серхіо Агуеро (7’ пен.), Ріяд Марез (12’), Ніколас Отаменді (18’), Кевін де Брейне (85') та тричі Бернарду Сілва (15’, 48’, 60’).

Зазначимо, що українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки на гру.

"Сіті" з 13-ма балами повернувся на друге місце турнірної таблиці АПЛ. Відставання від "Ліверпуля" - у 2 очки. "Червоні" свій матч туру проведуть 22 вересня проти "Челсі".

"Вотфорд" (2 бала) перебуває на останньому, 20-му, місці.

Нагадаємо, "Тоттенхем" програв "Лестеру", ведучи у рахунку після класного голу Кейна.