Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
706 гривень за газ, якого немає. Тренер збірної України поділився цікавою платіжкою

Шовковський відключив газ 4 роки тому, але платежі приходять.

Помічник головного тренера збірної України з футболу Олександр Шовковський поділився своєю історією з нарахуванням платежу за газ.

Легендарному українському голкіперу прийшла платіжка на суму 706 гривень. Справа в тому, що він відключив газ в своєму житлі ще в 2016 році.

"Десь з липня місяця 2016 року газ в мою квартиру більше не надходить і газовий лічильник, мною встановлений, завмер назавжди.
Але не завмерло нарахування за газ. За тарифом (без лічильника). Принципово буду судитися!", - написав Шовковський в Instagram.

Вся передісторія - у пості.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Платіжка за газ 706.71 гривня Багато це чи мало-судити вам?! Питання риторичне! Але про все по порядку В 2016 році стався вибух у житловому будинку через витік газу Природно, щоб уникнути повторення такої події, компанія Київгаз ініціювала перевірки. Принаймні, одного разу в липні (а може й раніше— вже і пригадати складно) до нас теж заявилися з перевіркою: а) правильності розташування; б) ті самі правильні труби для газу використовуються; в) правильно вони прокладені і не заховані вони в стіні; г) і т. д. і т. а... загалом, за результатами перевірки винесли вердикт: Стіни розбити! Трубу із стіни дістати! По поверхні, щоб доступ до неї був в будь-який момент був, прокласти! А звідси для мене було: 1. як мінімум ремонт в кухні зробити; 2. поміняти всю концепцію цієї самої кухні! В іншому випадку, працівники Київгазу будуть змушені відключити мене від газу! Я зважив вартість придбання електричної плити і її заміни на газову і вартість ремонту та переробки кухні і сказав відключайте!!! І мене від газу відключили!!! І ось, десь з липня місяця 2016 року газ в мою квартиру більше не надходить і газовий лічильник мною встановлений, завмер назавжди((( Але не завмерло нарахування за газ!!! за тарифом (без лічильника) Принципово буду судитися!!! #київгаз

Публікація від SaSHo (@oleksandrshovkovskyi)

 

Як повідомлялося раніше, споживачам потрібно готуватися до того, що ціни на комунальні послуги більше не будуть постійними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції