90 хвилин не вистачило: збірна Англії вийшла у фінал Євро-2020, вирвавши перемогу у Данії

Фінальна гра пройде на "Вемблі" 11 липня.

Збірна Англії в додатковий час обіграла національну команду Данії в матчі 1/2 фіналу Євро-2020 і вийшла у фінал турніру. Зустріч на легендарному стадіоні "Вемблі" в Лондоні завершилася з рахунком 2:1.

Перший тайм поєдинку розпочався з натиску англійців, але згодом данцям вдалося не тільки відсунути гру від власних воріт, але і вийти вперед.

На 30-й хвилині Міккель Дамсгорд ідеально виконав штрафний удар, вразивши верхній кут воріт Джордана Пікфорда ударом метрів з 22.

Однак пройшло всього дев'ять хвилин, і рахунок став рівним. Сімон К'яер, намагаючись перервати простріл від Букайо Сака, зрізав м'яч у власні ворота.

Після перерви данці продовжили на рівних протистояти фавориту, і цілком справедливо, що гра перейшла в додатковий час.

Але вже в першому екстратаймі англійці додали і вирішили результат на свою користь. Рахім Стерлінг заробив пенальті, Гаррі Кейн його не реалізував, але сам же добив м'яч у сітку, який миттю раніше відбив Каспер Шмейхель.

Сил, щоб відігратися, у датчан вже просто не залишилося. Скандинави провели дуже сильний матч, але все ж завершили виступ на турнірі.