А чи був суперник?: у Туреччині команда вийшла на матч у білій формі і "розчинилася" на полі через снігопад

twitter.com/cetincem

Незважаючи на казус, зустріч все ж дограли.

Курйозний момент трапився під час матчу 19-го туру чемпіонату Туреччини між "Башакшехіром" і "Сівасспором".

На 20-й хвилині зустрічі у Стамбулі, де проходила гра, пішов сніг. До початку другого тайму газон став майже повністю білим.

Це серйозно ускладнило упізнання футболістів "Сівасспора", які грали в білій формі. На картинках з трансляції це чітко видно.

Незважаючи на такий казус, матч все ж дограли. Він завершився внічию з рахунком 1:1.

• Обидві команди набрали по 23 очки. "Сівасспор" займає 10-те місце в турнірній таблиці, "Бешикташ" - 11-те.
  • Українець Сергій Рибалка, який виступає за "Сівасспор", участі в матчі не брав через травму.