Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат Роналду підтвердив, що поліція зажадала його зразок ДНК через справу про зґвалтування

У поліції також підтверджують, що направили офіційний запит до італійської влади.

Адвокат 33-річного нападника "Ювентуса" Кріштіану Роналду Пітер С. Крістіансен підтвердив інформацію про те, що поліція Лас-Вегаса видала ордер на перевірку ДНК футболіста.

За словами Крістіансена, це "дуже стандартний запит".

"Роналду завжди стверджував, що те, що сталося в Лас-Вегасі в 2009 році, носило обопільну згоду, тому не дивно, що ДНК буде присутня, або що поліція зробить цей дуже стандартний запит як частину їхнього розслідування", - йдеться у заяві адвоката, яку наводить BBC.

роналду і майорга
thesun.co.uk
Роналду і Майорга у 2009 році

Тим часом у поліції Вегаса заявили: "У цьому випадку робить ті ж кроки, що і в разі будь-якого іншого сексуального посягання, щоб полегшити збір доказів ДНК. Ми можемо підтвердити, що офіційний запит був поданий до італійської влади.

Оскільки це розслідування триває, ми не маємо наразі додаткової інформації або коментарів щодо цієї справи".

Восени 2018-го року поліція поновила розслідування справи про зґвалтування на підставі заяви американської моделі Кетрін Майорги.

Дівчина звинуватила Роналду у тому, що у 2009 році він брутально змусив її зайнятися анальним сексом у своєму пентхаусі.

За інформацією Der Spiegel, в 2010 році Майорга досягла позасудового врегулювання з Роналду, яке передбачало виплату в розмірі 375 тисяч доларів за згоду ніколи не оприлюднювати звинувачення.

Сам же футболіст відхрещується від звинувачень.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції