Агент Світоліної: українська Федерація нагадує фантом, який не веде жодних переговорів

Дата публікації
Перегляди
2533
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Агент Світоліної: українська Федерація нагадує фантом, який не веде жодних переговорів

Фото: Associated Press

Тема з грою за національну збірну продовжується.

Агент українських тенісисток Еліни Світоліної та Даяни Ястремської Стефан Гуров відповів Федерації тенісу України.

Зовсім нещодавно Світоліна та Ястремська вирішили не грати за збірну України на Кубку Федерації. ФТУ з цієї теми зазначила, що рішення тенісисток зумовлене фінансовим питанням, а саме тим, що їм запропонували мало грошей. Утім, Гуров спробував розставити всі крапки над "І".

"Кумедно і цікаво було побачити вчора заяву Федерації тенісу України, яка звинувачує дівчаток і шукає, в чий колодязь кинути камінь.

Перші думки, які спадають на думку після прочитання цього опусу: хтось, і ми ясно бачимо хто саме, намагається підстелити соломку на випадок невдачі в Польщі і скинути свої проблеми на голову іншого. Забавно бачити, що представники Федерації демонструють плебейські манери, застосовуючи атаку ad hominem або простіше кажучи - перехід на особистості, намагаючись таким чином відвернути увагу тенісної громадськості України від своєї некомпетентності.

Давайте пройдемося по порядку. ФТУ звинувачує мене в завищених запитах для Еліни Світоліної? Нехай представлять свої докази. Ніхто з Федерації не спілкувався зі мною, як вони можуть знати, що і кому я говорив?

Українська Федерація нагадує фантом, який не веде жодних переговорів. Ким вони себе уявили, діючи таким чином? Ми хочемо попередити на майбутнє, що нічого доброго з таких дій Федерації не вийде, якщо не буде поваги до гравців та їхніх команд. Я навіть тут не говорю про повагу до нашого агентства, яке зробило для українського тенісу більше, ніж десять таких федерацій тенісу.

Я бачу всю ситуацію дуже просто: представники Федерації тенісу України використовували тенісисток, щоб звинуватити мене і моє агентство в своїх же проблемах і звести свої особисті рахунки. Я ж зазначу, що на мій погляд, тут позначився явний непрофесіоналізм керівників ФТУ, які через свою дурість проґавлюють золоте покоління жіночого тенісу і не хочуть вирішувати питання, які перед ними стоять", - написав Гуров на сторінці Top Five у Facebook.

Нагадаємо, що пізніше Ястремська все ж погодилася зіграти за збірну України. Що стосується Світоліної, то вона точно пропустить Кубок Федерації. Причиною відсутності Еліни є травма, яку вона отримала на Australian Open.

Таким чином, "синьо-жовті" будуть представлені п'ятьма тенісистками: Леся Цуренко, Катерина Козлова, Даяна Ястремська, Марта Костюк та Надія Кіченок.

Україна гратиме у першій групі Євро-Африканської зони. Нашим суперником стала команда Швеції. Матчі відбудуться з 6 до 9 лютого.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2533
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація