Акція на підтримку Тайсона і хет-трик Мораєса. "Шахтар" переміг "Львів" у Харкові

Перед грою також відбулася акція "Ні расизму".

15-й тур Прем’єр-ліги відкрився матчем між "Шахтарем" та "Львовом" у Харкові. "Гірники" перемогли з рахунком 4:1.

ШАХТАР - ЛЬВІВ - 4:1. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перед початком зустрічі відбулася акція на підтримку капітана донеччан Тайсона. Вболівальники одягнули маски з обличчям бразильця. Також команди розгорнули банер "Ні расизму" - так починатимуться всі матчі туру.

Зазначимо, що Тайсон у цій грі не брав участі, він дискваліфікований за непристойний жест фанатам "Динамо".

"Шахтар" вийшов уперед на 11-й хвилині, коли Жуніор Мораєс у дотик замкнув передачу Сергія Болбата. "Золоті леви" відігралися у середині тайму: Микита Татарков вчасно підключився до атаки команди і пробив Андрія Пятова.

У першій половині гри Олександр Бандура потягнув кілька ударів суперника. Свій гол "гірники" таки забили – після перерви дубль оформив Мораєс.

На 76-й хвилині м’яч влучив у руку Сабіно, і рефері вказав на "точку". Мораєс взявся пробивати та поцілив у "дев’ятку". Натуралізований українець забив 14 м'ячів у 14 матчах УПЛ.

А гольову крапку у цій грі поставив Алан Патрік, який вколотив м'яч з-за меж штрафного на 85-й хвилині - без шансів для голкіпера.

"Шахтар" набрав 43 бали і продовжує очолювати турнірні таблицю, "Львів" посідає передостанню сходинку.

У вівторок, 26 листопада, "Шахтар" проведе виїзний матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті".