Англія познущалася з Чорногорії та оформила вихід на Євро-2020

Іншу путівку на першість континенту з цієї групи здобули чехи.

Збірна Англії у матчі 9-го туру відбіркового циклу на Чемпіонат Європи 2020 року з розгромним рахунком вдома перемогла команду Чорногорії - 7:0.

Господарі забезпечили потрібний результат ще в першому таймі: хет-триком відзначився Харрі Кейн, ще по голу забили Маркус Рашфорд і Алекс Окслейд-Чемберлен.

Англія - Чорногорія

Після перерви свій перший м’яч за національну збірну провів форвард "Челсі" Теммі Абрахам. Ще один гол у ворота гостей влетів від захисника чорногорців Александара Софранака.

Після цього матчу Англія набрала 18 очок і достроково вийшла на Євро-2020.

Другу путівку на Чемпіонат Європи від групи А завоювала Чехія (15 очок), яка в паралельному матчі обіграла Косово (11 очок) з рахунком 2:1.