Англійська команда удев'ятьох створила божевільний камбек в чемпіонаті

Вони все перевернули догори дригом за якихось десять хвилин.

Неймовірний поєдинок відбувся у третьому за силою англійському дивізіоні між "Портсмутом" та "Ковентрі Сіті".

Програючи з рахунком 1:3, гравці "Ковентрі Сіті" примудрилися на 59 хвилині залишитися вдесятьох - друге попередження від головного судді отримав Фанкаті Дабо. Утім, на 75 хвилині гості скоротили відставання від суперника до мінімуму завдяки забитому пенальті у виконанні Метта Годдена.

На 78 хвилині "Ковентрі" взагалі залишився лише з дев'ятьма гравцями на полі "завдяки" Жервейну Кастанеру. Але, чемпіонат Англії не був би їм, якби не боротьба та бажання до останньої секунди забити гол.

Ось й "Ковентрі" проявив неймовірний характер та за чотири хвилини до кінця основного часу Майкл Роуз відзначився у сітці воріт господарів, принісши таким чином своїм команді один заліковий бал.

• "Ковентрі Сіті" першим відкрив рахунок на табло в цьому матчі. Вони забили "Портсмуту" вже на третій хвилині.
  • Після чотирьох поєдинків в активі "Ковентрі" вісім очок та третя сходинка в турнірній таблиці. Що стосується "Портсмута", то вони з чотирма пунктами розташовуються на 14-й позиції.