Англійський клуб пригрозив Прем'єр-лізі, вона заблокувала його продаж саудівцям

Англійський клуб пригрозив Прем'єр-лізі, вона заблокувала його продаж саудівцям

"Ньюкасл Юнайтед" заявив в офіційному повідомленні, що розгляне всі можливі варіанти дій.

Англійський "Ньюкасл Юнайтед" розкритикував Прем'єр-лігу за відмову схвалити операцію з придбання клубу Суверенним фондом Саудівської Аравії у Майка Ешлі.

АПЛ протягом чотирьох місяців не могла схвалити операцію щодо зміни власників "Ньюкасла", і в кінці липня саудівці відкликали свою пропозицію. Попри це Прем'єр-ліга все одно повинна була вирішити, чи пройшли потенційні власники перевірку на чистоту і надійність капіталу. Цю перевірку саудівці провалили. 

Тепер клуб погрожує АПЛ юридичними наслідками.

"Це рішення було ухвалено попри те, що клуб надав вичерпні докази і юридичні висновки про те, що Суверенний фонд Саудівської Аравії незалежний і автономний від саудівського уряду.

Клуб і його власники не можуть визнати, що Прем'єр-ліга і її виконавчий директор Річард Мастерс вчинили належним чином, тому ми розглянемо всі можливі варіанти дій", — йдеться у заяві "Ньюкасла".

Як повідомлялося, вартість угоди становила 300 мільйонів фунтів. Власник клубу у середині квітня погодив угоду з продажу "Ньюкасла" новим інвесторам, однак весь цей час документи про поглинання клубу перебували на схваленні у керівництва АПЛ.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів