АПЛ. "Манчестер Юнайтед" розписав результативну нічию з "Астон Віллою", "Лестер" зберіг друге місце

"Червоні дияволи" не змогли набрати три очки у протистоянні з бірмінгемцями.

Щойно завершився 14-й тур англійської Прем’єр-ліги. Закривався він матчами "Манчестер Юнайтед" - "Астон Вілла" та "Лестер" - "Евертон".

Підопічні Уле-Гуннара Сульшера на "Олд Траффорд" не зуміли перемогти бірмінгемців - 2:2.

Гості повели в рахунку на 11-й хвилині зустрічі. Джеку Грілішу вдався прекрасний удар у праву "дев’ятку" з меж штрафного майданчика.

Перед перервою "манкуніанці" відігралися завдяки автоголу воротаря суперників Тома Хітона.

Манчестер Юнайтед - Астон Вілла

У другому таймі господарі вперше вийшли вперед у поєдинку. Центральний захисник Віктор Ліндельоф відгукнувся на навіс і чудово пробив головою у верхній кут воріт.

Проте вже через декілька хвилин "Вілла" зробила рахунок рівним - Тайрон Мінгс не залишив шансів Давиду Де Хеа ударом злету по центру воріт. У підсумку, бойова нічия 2:2.

"Манчестер Юнайтед" з 18 очками розташувався на 9-й сходинці АПЛ, "Астон Вілла" з 15 балами на 15-му місці.

Одночасно з цим поєдинком "Лестер" здобув вольову перемогу над "Евертоном" (2:1). Голи Джеймі Варді (68’) та Калеті Іхеаначо (90+4’) дозволили "лисицям" компенсувати пропущений м’яч від Рішарлісона у першому таймі.

Лестер - Евертон

Команда Брендана Роджерса за підсумками 14-го туру посідає друге місце в турнірній таблиці, поступаючись лідируючому "Ліверпулю" вісім очок. "Іриски" з 14 балами сімнадцяті, від зони вильоту їх відділяє лише два пункти.